Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves 37 kiló 150cm ez...

14 éves 37 kiló 150cm ez normalis?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normalis mindenki mondja hogy sovany vagyok ismeroseim szuleim is leneznek hogy nezd meg masok osztalytarsaid mekkorak s te mekkora vagy :S szeretnek enni de van amikor nem kivanom s ha eszek nem olyan sokat:( szeretek sportolni edzeni de nem latszik nagyon gebe vagyok!Valami megoldas? minimum +10kilo 10cm ? Kerlek segitsetek hogy folytassam?

2012. jún. 3. 16:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Csaladbol mindenki jobb testalkatu apukam anyukam testverem normalisan fejlodnek(elnezest hogy ha helytelenul irok)
2012. jún. 3. 16:21
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
én 14/F 46kg 160 cm, menj orvoshoz és szedj valami növesztő gyógyszert
2012. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

magasságra még azt mondom okés, kisnővésű csajokkal nincs baj

de az hogy 37 kiló vagy..na az nem..persze ha fitt vagy, nem bulémiás/anorexiás akkor azzal sincs sok gond, de azért szedj magadra egy keveset :)

2012. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fiu vok :D orvoshoz nem emgyek szedek B-KOMPLEX 25 amugy hamar kifaradok :S
2012. jún. 3. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Vgay én vagyok hülye, vagy az utolsó válaszoló látnok, mert én sehol sem látom, hogy írta volna a kérdező, hogy lány... Még van 3-4 éved nőni, azzal nem tudsz mit csinálni. Súlyra annyit, hogy többet eszel, persze egészséges kajákkal. Ha pedig idősebb leszel 17-18, akkor elkezdheted a tömegnövelést az edzéssel. Fogsz még alakulni, ne aggódj. Az én osztályomban is voltak nyeszlett egyedek, de érettségire magasak és edzettek lettek. :)
2012. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen ;)
2012. jún. 3. 16:34
 7/10 Alicus válasza:

szia!

Én már anya vagyok, de emlékszem, hogy amikor 14 éves voltam és általános iskolábol mentem kozépsuliba, el kellett mennem dokihoz "belépési kontrollra".

Ráálltam a mérlegre, és a novérke hosszasan nézte a mérleget: "Doktorno, 39,50kg.! Tudja mit doktorno? Írjon be neki 40-et!" (158 cm magas voltam) Ezt a mai napig emlegetjuk és jokat nevetunk rajta.

Miután elsos lettem 5 kilot meghíztam, harmadikban még 4-et, így lettem 49 kg.

Most 38 éves vagyok, 56kg és 166cm magas. Szuper alakom van, és 10 évvel fiatalbbnak néznek. Ja, és két szulésen túl vagyok.

Úgyhogy ne keseregj, még ha fiú is vagy, hidd el a csajok jobban szeretik a vékonyabb fiúkat mint a ducikat.

Azért szorítok, hogy felhízz egy-két kilot, HA EZ NEKED ANNYIRA FONTOS, de majd még eszedbe jut 40 évesen sorhassal, hogy 14 évesen ilyen problémád volt... :)

2012. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy fiú vagy :o

Akkor viszont tényleg egyél, lehet vitaminhiány.

Én 160 cm körül vagyok, szint 14 éves, 50 kg-al, de ez kb átlag

Viszont abban igaza van a többieknek, hogy még nőni fogsz, szal :D

2012. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) nagyon rendesek vagytok
2012. jún. 3. 19:57
 10/10 A kérdező kommentje:
azert emeltem ki hogy ha nem vok éhes akkor mit csinaljak? kicsi eteltol megtelek:S szuk a gyomrom:S (orvos kizarva)
2012. jún. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!