Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, ha napí minimum...

Az normális, ha napí minimum 3 l-t megiszom? (Van, hogy több mint négyet is)

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ebbe a melegbe nem csoda, ha sokat iszol, de egy vércukor szintet nézess.
2012. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát, vodkából elég sok. Kannásborból még elmegy.

Kólában sok a cukor.

Energiaitaltól, kávétól pörögsz mint a ringlispír.


Vizet ne igyál, mert a halak abban b*sznak.

2012. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sarolta21 válasza:
100%
Szerintem nem...Mondjuk függ attól is mit dolgozol,vagy sportolsz - hiszen a megerőltető fizikai munka esetén fontos a folyadékpótlás.DE ha a sok folyadékfogyasztáshoz még kínzó szomjúságérzés,szájszárazság,testsúlycsökkenés,vagy ödémák megjelenése is társul - mindenképp ki kell vizsgálni az okokat. (Nem szeretnék rémisztgetni senkit,de akár cukorbetegség,vagy veseproblémák is állhatnak a háttérben:(
2012. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, másodikon jót röhögtem:) Egyébként kevés cukrot eszem, külön sózni sem sózom a kajákat, cukorbeteg sem vagyok. A szomjúság sem égető vagy folyamatos, csak többször jön rám, mint másra.
2012. jún. 3. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen normális. A folyadék között legyen ásványvíz, gyümölcstea.
2012. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nemhogy normális, de 3 liter a MINIMUM.

De természetesen csak tiszta valódi minőségi vízből ( pl. pi víz [link] ) mert a klóros, hormonos hányingergől még jó hogy nem kívánja az átlag szervezet a sokat..

minél minőségibb vizet tudsz inni annál inkább észreveszed majd hogy annál többet kíván belőle a szervezeted, akár 6 litert is simán naponta.. teljesen normális tök jót tesz ha jó a víz, csak a szervezet nem hülye és ha túl sok energiáját emésztené fel a sok szenny meg szar kiszedése sejtszinten meg a káros anyagok több kárt okoznának (hormonok stb) mint hasznot akkor még jó hogy nem kívánja annyira a vizet, de egy ásványvíz már sokkal jobb de szerintem a fordított ozmózisos módszerrel tisztított víz pi vízzé alakítva a legjobb [link] ;))

2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!