Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Majdnem mindennap eszek erős...

Majdnem mindennap eszek erős paprikát. Káros a gyomornak és a beleknek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kismértékben egészséges, de én egy kicsit túlzásba viszem már többen mondták, de hát nagyon szeretem mit tegyek.?
2012. jún. 7. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyomrod jelezni fogja, ha sok lesz neki. /savtúltengés, gyomorfájás, stb./ Azért kicsit vissza kellene fognod. Én is imádom az erőset, de azért mértéket tartok.
2012. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 perfectlie válasza:
Nem feltétlenül káros,annak az akinek nem bírja a gyomra.Ha te élvezettel eszed,és nem szenvedsz utána tőle,és nem is csak magában eszed hanem "kipárnázod" akkor nem igazán lesz tőle bajod.
2012. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez káros lenne, akkor India, Délkelet-Ázsia, MExikó lakossága már rég kipusztult volna, ott ugyanis minden nap és kimondottan eröset esznek.
2012. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évekeig én is ettem, imádom a csípőset, semmi bajom nem volt tőle, aztán egy nagyon csípős üvegtésztás kaja után éjszaka iszonyú gyomorgörcsöm lett, hetekig nem bírtam szinte semmit enni, gyomorfekély lett a vége.
2012. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam tőle szenvedni maximum mikor már kifelé jön, de akkor sem nagyon. Üresen sosem eszem, és olyan fullasztó erőset sem ettem még sosem, de akik nem bírják az ismerőseim közül mondták már hogy, hogy tudom megenni ezt a patkánymérget:). Köszi a válaszokat, Mexikó igaz! Eszembe sem jutott:)
2012. jún. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!