Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6,4 az éhgyomri vércukorszinte...

6,4 az éhgyomri vércukorszintem, diétával lejjebb mehet?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltak egy terheléses cukormérést,még nem tudom az eredményt.Kicsit félek, mert nem szeretnék gyógyszert szedni, inkább megelőzni hogy ne emelkedjen tovább ! Ha valaki tud valamilyen gyógyteát ami segít, vagy más megoldást akkor írja meg nekem .
2012. jún. 8. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Kétlem, hogy holmi gyógyteával gyógyítható a cukorbetegség. Majd az orvosok szépen megmondják mit tegyél.
2012. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez még diétával könnyen karbantartható. Erre normális orvos még nem ír gyógyszert, hanem elsősorban szénhidrátszegény diétát kéne, hogy javasoljon.
2012. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg van az eredmény a terheléses cukormérésről!

0'- es vércukor : 6,0

120-es vércukor : 6,1

Azt mondta a körzeti orvosom , hogy innentől kezdve diéta.

Szeretnék segítséget kérni , hogy hogyan kezdjem el, ha valakinek van erre diétája , akkor segítsen . Köszönöm .

2012. jún. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!