Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Élhet valaki egész életében...

Élhet valaki egész életében csak zöldségeken és gyümölcsökön?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket,és irigylem ezt a nőt,mert nagyon félek az öregedéstől.De régen mindig azt olvastam,hogy a vegáknak előbb-utóbb ilyen meg olyan vitaminhiányuk lesz,ami csak a húsban van meg.Megritkul a hajuk,törik a körmük stb. De ez a nő nagyon szép fiatalos,dús hajú,és egyáltalán nem látszik rajta a kora.Szerintetek igaz ez?

[link]


2012. jún. 11. 21:37
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Fehérje nélkül nincs élet.
2012. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éppenséggel élhet, csak nem egyszerű összeszedni minden tápanyagot csak növényi eredetű élelmiszerekből. Gondos tervezés kell hozzá.
2012. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Snapette ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy több százezren vannak, akik vegán életmódot folytatnak és most találtak EGY valakit, aki fiatalosan szép, és kijelentik, hogy ez azért van. Na nem. Ha igaz lenne, akkor tele lenne a világ ilyenekkel. Ez genetika, és torna és arcfelvarrás, ennyi.
2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért látszik rajta,hogy nem 30 éves...

Az örök fiatalság titka sosem lesz meg.Ráadásul egy színesbőrű nő,aki jobban tud alkalmazkodni az effajta táplálkozáshoz,mint egy európai,aki még a napot is nehezen viseli.Ezt az esővizet meg sosem értettem,hogyan lehet inni.

2012. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!