Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy más állandó...

Miért van az, hogy más állandóan diétázik, mégse fogy, én meg eszem a zsíros ételeket, iszom a cukros leveket, keveset mozgok, de még így is fogyok?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy lassan, de október óta fogytam 6 kilót, és akkor se voltam kövér. Pedig ugyanúgy ettem mint eddig, soha nem nézem mit eszek. 58 kiló, 175 centi, fiú.
2012. jún. 12. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért ajánlanék egy átfogó hasi ultrahangot + mellkasröntgent + teljes vérképet. Nem árthat, viszont amit írsz az nem teljesen normális jelenség...
2012. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindent írsz, csak a korodat nem.

Amennyiben kb. 15-18 év közötti vagy, akkor ne csodálkozz. Ilyenkor a fiatalokra (félre ne értsd) azt mondjuk, kár beléjük az étel, úgysem látszik rajtuk. A szervezet most kezd átalakulni gyermekből felnőtté, megnyúlik a csontozat, de az izmok és a húsréteg nem képes olyan gyorsan követni.

Egyél, tornázz, erősödj, majd igazodik.

Ha nagyon biztos akarsz lenni, akkor csináltass egy pajzsmirigy vizsgálatot ellenőrzés-képpen.

2012. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana ha elmennél egy kivizsgálásra. Nem biztos hogy normális az, ha fogysz, lehet betegség jele is.
2012. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 15-18-ban már nem vagyok benne, 2 hónap és 20 leszek.
2012. jún. 12. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirígy rendellenes működése is lehet a fogyás oka, ezt szakember tudja kivizsgálni, érdemes megnézetni.
2012. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!