Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatok, és nem mennek le a...

Szoptatok, és nem mennek le a kilók a szülés után, pedig állandóan mozgásban vagyok és zsíros, szénhidrátdús ételeket sem eszek. Milyen diétát tudnék alkalmazni, amivel a 8 hónapos babámnak sem ártok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tornázz, nálam bevált. Norbi duci tréningre tornáztam és sokkal laposabb lett a hasam.
2010. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsönek igaza van, mozogni (sportolni) kell.

A másik, amit javasolnék, hogy vezess pár hétig étkezési naplót: ebbe irj fel mindent (de tényleg mindent), amit eszel és iszol egész nap (és esetleg éjjel is). Ennek alapján utána ki tudod számolni, hogy átlagban hány kalóriát eszel naponta, mennyi belöle a zsir és szénhidrát. Könnyen lehet, hogy valami apróság az, ami miatt túleszed magad, ez lehet pl. naponta 1 liter 100%-os gyümölcslé (ami 400-700 kcal is lehet), vagy alk. mentes sör (ami szintén hasonló energiatartalmú), vagy pár falat keksz, stb.

A szoptatás alatt aránylag sok fehérjére és folyadékra van szükséged, de a fehérje föként sovány hús, tojás, sajt legyen inkább, a folyadék meg nagyrészt szénsavmentes viz, vagy édesitetlen tea.

2010. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat.

Napi 20-30 percet tornászok. Mint írtam, nem eszek semmilyen szénhidrátot, még krumplit sem, nem nassolok, csak forrásvízet iszom. Ezért kérdeztem, hogy nem-e tud valaki más diétát ajánlani, amit szoptatás alatt is csinálhatok . 6-8 kg-tól szeretnék megszabadulni

2010. márc. 21. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak olyan nők, akiknek szoptatás alatt raktároz a szervezete. Én is ilyen vagyok, amíg szoptattam egy kg se ment le, pedig normálisan étkeztem, és tornáztam is. Aztán, mikor abbahagytam, 3 kg lement magától, a többit meg fogyóval távolítom el. Szerintem, amíg szoptatsz, hagyd a csudába, aztán, ha elválasztottad a babát, mikor jónak látod, csak akkor kezdj valamibe, mert így hiába...
2010. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!