Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ez 16 évesen? (részle...

Normális ez 16 évesen? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem sokára 16 leszek. Mivel szinte élsportoló vagyok ezért az étkezésem is ehhez igazodik. Nem eszek fehér lisztet csak teljes kiőrlésűt és édességnek is csak joghurtot vagy zabpelyhet, müzliszeletet és természetesen gyümi zöldség saláta minden mennyiségben de szerintem ez teljesen rendben van. a baj az hogy tavaly júliusban megjött, 6napig tartott és azóta semmi illetve elől deszka hátul léc állapotban vagyok. szóval a melleim még semmit nem fejlődtek és nagyon rosszul érzem magam. mi oka lehet ennek??

#mell #sport táplálkozás
2012. jún. 15. 13:43
 1/6 anonim válasza:
mit sportolsz??
2012. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tornász, heti 7 edzés
2012. jún. 15. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Nézd meg a képeket a linkelt oldalakon. Nem vagy egyedül ezzel. A menstruációddal kapcsolatban pedig egy nőgyászt meglátogathatnál.


[link]


[link]


Egyébként mennyi jó testű, nagymellű tornászlányt láttál már?? (Csisztu Zsuzsa kivétel^^.)

2012. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem azért néha kéne pihenned is és egy picit több szénhidrátot fogyasztanod, az jó hogy nem eszel fehérlisztes dolgokat, csokit stb csak akkor azért máshonnan szerezd be a táplálékot mert gondolom mivel ennyit tornázol többre van szükséged

pl reggelire egyél teljes kiőrlésű kenyeret sonkával, sajttal, tojással zöldségekkel

tizi, uzsi édességnek mehet akkor a zabpehely joghurttal

ebédre egyél hús, halat, tojást de szénhodrátot is, zöldségek, hüvelyesek, krumpli, rizs, teljes kiőrlésű tsézta

vacsorára meg húst, halat, tojást, zöldségeket, túrót mivel kell a fehérje neked,

2012. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:))
2012. jún. 17. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 11-12 évesen jött meg, a mellem icipicit nőtt csak, azóta sincs semmi, bár én nem sportolok. Szerintem anyuddal is beszéld meg, lehet genetika is, de az előző kommentekkel én is egyetértek! :D 16/L
2012. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!