Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egyenletesen hízni?

Hogyan tudnék egyenletesen hízni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy csak a fenekemre hízom és a combomra, pedig elég vékony vagyok és rám férne, főleg mellre szeretnék mert régen nagyobb volt de fogytam belőle sokat, viszont ha többet eszem, akkor csak a fenekem "dagad" tőle. Valakinek lenne ötlete? Előre is köszönöm.
2012. jún. 23. 22:09
 1/5 anonim válasza:
Szexxel nem fogsz...egyébként meg genetika...
2012. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szólj faternak, hogy keverjen neked gipszet, és öntsön annyit bele, hogy a köldöködig érjen!

beleülsz, megszilárdul, és ott maradsz addig amíg nem szedsz fel annyit amennyit szeretnél!

így tuti egy deka nem fog semmi sem a combodra, sem a valagadra

2012. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem is erre gondoltam, csak rossz kategóriába raktam
2012. jún. 23. 22:14
 4/5 anonim válasza:
tényleg genetika.ha végzek az egyetemmel, feltalálok egy olyan génsebészeti eljárást, amivel ki lehet küszöbölni az ilyen kis problémákat.
2012. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) értem, de arra gondoltam, mit sportoljak, egyek stb, bár tényleg rossz kategória
2012. jún. 23. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!