Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legfinomabb íz a...

Melyik a legfinomabb íz a nutridrinkben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám a vaníliásat szereti a legjobban.
2012. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan egyiket sem szeretem, de az ápoltjaim szerint a capuccinós, és a vaníliás a legfinomabb.
2012. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 26. 10:17
 4/5 bünmegelözö válasza:
sziasztok érdeklődnék miféle papirok kelenek a hoz hogy ezst a gyoygszer terméket felnőt orvosom ki irja nekem gyermek kor ban kaptam de leáltam vele sajnos de szeretném folytani a terápiát most 45 kg vagyok akor 56-57 kg voltam mikor még szetem a tápszert 86 óta asszmás vagyok és 14 évesen kiderült hogy reflux betegségem van ez ért erősen elkesztem fogyni de hála a budai gyermek korháznak és enek a készitmény nek helyre jötem akor most megint sovány vagyok ez ért kérem a ti segicségeteket hogy mijen papirok kelenek az orvosom nak hogy ujra elindicsuk a terápiát előre is köszönöma válaszokat
2012. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 djvargesz válasza:

A narancsos és a csokis, valamint a karamellás a BEST!

Vaniliás nem olyan jó!

2013. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!