Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » EZ jó multivitamin?

EZ jó multivitamin?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 27. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Most a piac a legjobb multivitamin, rengeteg friss zöldség és gyümölcs kapható.
2012. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pegazusi ***** válasza:
Elég jó cucc. Talán az egyetlen multivitamin amiben nincs vas. (a Biotec szerint a férfiaknak elég amit a kajából felvesznek) Viszont minőségre a legjobb mindenképpen a Centrum. A mennyiségeken persze lehet vitatkozni, de minőségre nagyon ott van. Az egyetlen multivitamin a világon amit gyakorlatilag a világ bármely országában megkapsz ha bemész egy patikában. Ez azért jelenthet valamit. Tanácsolnám neked, hogy ne 1db-ot hanem napi 2-3at dobjál be belőle. De az Actival Extra is jó cucc, de nekem az is csak napi 2-3 szemnél ért valamit. (35eves vagyok, 95kg. rendszeresen sportolok.) Kipróbáltam a megadozisokat is(Lenkei, Scitec vitaminok) de szerintem csak pénzkidobás volt.
2012. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebbe a mutlikon kívűl zöldsé, gyümölcs mix, PH lugosítók, probiotikum.... és jó az ára is.

[link]

2012. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!