Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, ha egy ek. Mézhez...

Papdanne kérdése:

Igaz, ha egy ek. Mézhez hozzáadunk egy teáskanál fahéjat, és azt elkeverjük egy pohár langyos vízbe, és megisszuk kb egy hónapon keresztül, akkor fogysz tőle?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mellette mozogsz és kevesebbet eszel, akkor biztos...
2012. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha mellette nem eszel mást. Volt ilyen diéta a Vézna kontra dagikban is, a nő már az első napokban hányni tudott volna a löttytől és állandóan éhes volt. Nem hinném, hogy megéri.
2012. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hazardteam válasza:
Jobban jársz, ha sportolsz. Én mikor elkezdtem, 9 nap alatt 11 kiló ment le rólam úgy, hogy nem is akartam fogyni. Mondjuk szedtem zsírégetőt is közben. Viszont 3x annyit zabáltam, mint előtte, mert kellett az energia:) ilyen mézes fahéjas csodakuruzslásoknak szerintem ne dőlj be. A szervezeted azt raktározza el zsírban, ami szénhidrátot nem égetsz el a mindennapi életed során és fölösben van azon felül, amire szükséged van. Vagy egyél fehérje alapú ételeket, húst, tejtermékeket, szóját ilyesmiket (ez utóbbival mondjuk vigyázz, ha túlzásba viszed szorulásod lesz, mint atom) A fehérjéket is el tudja égetni a szervezet energiaként, viszont nem alakul(hat)nak át zsírrá. Mozogj és egyél, én ezt javaslom. Az a legjobb (és legkellemesebb) párosítás:)
2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 nap alatt 11 kg, haha:D ekkora nyomorékot, szerinted ki hiszi ezt el?:D max akkor lenne lehetséges, ha 250 kg lennél, de akkor meg nem tudnál sportolni. lol.:D nekem olyanom volt, hogy hétfőtől csütörtökig nem ettem egy falatot sem, aztán pénteken 3 abonettet, szombaton elájultam, majd átaludtam a napot, vasárnap felkeltem és még így is csak 4 kilót fogytam.:D szóval ne hülyéskedj már
2012. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hazardteam válasza:
Nem vagyok nyomorék és nem hülyéskedek. Továbbá nincs szükségem netes hantázásokra vadidegenek felé. Az első nap, mielőtt még egyáltalán hozzá kezdtem volna az edzéshez lemértem magam versenymérlegen, oda ugyanis erőemelők jártak és elég komolyan vették az egészet. Nem a kisujjamból szoptam ki azt a fogyást, hanem a versenymérleg adataiból, ráadásul szemmel látható volt, figyelmeztettek is, hogy "úgy edzem, mintha egy börleszk filmet néznének" és hogy vegyek vissza, mert elfogyok, kilátszanak az ereim stb. Mint mondtam, előtte zsírégetőket szedtem, ugyanis akkor olyan cégnél dolgoztam, ahol táplálék kiegészítőkkel foglalkoztunk és tized áron kaptuk, olykor ingyen. Könnyen lehet, hogy addigra, mire ténylegesen elkezdtem edzeni, annyira felhalmozódott a szervezetemben, hogy ezzel a pörgős edzéssel párosítva ezt a hatást váltotta ki. Előtte nem fogytam egy dekát sem, amint edzeni kezdtem, ilyen drámai volt az eredmény. Később azonban nem tapasztaltam ilyet. Mielőtt lenyomorékozod az embert, taláűn érdemes lenne tisztában lenned az alapokkal. Például azzal, hogy a koplalástól nem lehet fogyni, inkább visszahízod a dupláját biokémiai és a szervezet önvédelmi mechanizmusai miatt. Mondok mást saját tapasztalatból. Egyszer kerek 10 napig nem ettem semmit, csak teát és ásványvizet ittam. Talán ha fogytam 1 kilót. Ezek sok mindentől függnek és az általad említett 4kilónak is legalább a 2/3-ada víz. A 90-es évek "divatos" fogyókúrás porainak (shake-ek) is az volt a trükkje hogy "3 nap alatt 3 kilót fogytam!" dumával beharangozták, ami igaz is volt,. de az első 2-3 napban csak a zsírszövetből távozott a víz, ami nagyjából megegyezett a fogyás mértékével. a shake-ekbe pedig vízhajtót kevertek. Egyébként ha már ennyire "nyomorék" vagyok a szemedben, azért az rácáfol erre hogy 16 éve folyamatosan ugyanannyi a súlyom, ha edzek, ha nem (és nem vagyok vékony, se elhízott, pont a magasságom-100 a súlyom:)
2012. júl. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!