Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne gyorsan meghízn...

Placskó Bianka kérdése:

Hogyan lehetne gyorsan meghízni? 12 éves vagyok 145 cm és csak 25 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj meghízni, mert az nem feltétlenül oldja meg a problémád. Én elmennék orvoshoz, és tőle kérnék tanácsot. Lehet, hogy valami más oka van a soványságnak, és egész más a gyógymód is.
2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagyon kevés. Szüleid elvittek már orvoshoz? Mert szerintem hiába adunk tanácsokat a te esetedben nagyon nagyon kevés az a 25 kiló. Mondanám, hogy kezdj el sportolni, akkor izmosabb leszel és jobb étvágyad lesz, de ilyen alacsony testsúly mellett én nem merek ajánlani semmit.
2012. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked inkább orvoshoz kéne menned!

A fiam nincs 4 éves (hó végén lesz) és ő 22kg (kb 120cm).

Elég gyatra értéked van, lehet, hogy más áll a dolog mögött.

2012. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 11-12 éves koráig iszonyú sovány volt és semmi étvágya nem volt, már nem tudtuk mit csináljunk vele...

Aztán olvastam valahol a SZÓJALECITIN kapszuláról és kipróbáltuk nála : 1 hónap után elképesztő növekedésbe és fejlődésbe kezdett, havonta nőtt 1 cm-t és szépen gyarapodni kezdett... :-))

Az étvágya is megnőtt, azóta rendesen eszik...


SZÓJALECITIN kapszulát minden gyógynövényboltban lehet kapni (lehetőleg 1200 mg-ost vegyél, naponta ennyi az adag)...


Javaslom még : egyél meg minden nap két pohár TEJFÖLT (reggel és este)... Ettől is látványosan gyarapodni fogsz, nagyon egészséges, nőies zsírréteg fog rád rakódni!... :-))

2012. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hiába vittem háziorvoshoz a fiamat, elküldte vérvételre, megállapította, hogy nem vérszegény és részéről le volt zárva a téma... :-[
2012. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

"Aztán olvastam valahol a SZÓJALECITIN kapszuláról és kipróbáltuk nála..."


Kérdező, kérlek te ne kezdj kísérletezésbe. Menj el orvoshoz. Talán tünetileg kezelheted magadat, de ha rejtett betegség az oka, akkor azt meg kell találni.

2012. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Én is hiába vittem háziorvoshoz a fiamat..."


Vagyis a kérdező sem vérszegény? Ezt kellene ebből levonnia?

2012. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem már nagyon sok orvoshoz elvittek meg elvittek vérvételre meg minden de semmit nem állapítottak meg azt monda mindegyik hogy nincs semmi bajom és egészséges vagyok meg azt mondták hogy szedjen a Béres cseppet de semmit nem használt meg azt mondták hogy mozogjak meg sportoljak de hiába mert nem tudok sportolni mert ha túl sokat futok vagy mozgok akkor szúrni meg kegyetlenül fájni szokott az oldalam és ezért az iskolába is aligha tudom lefutni a sós rétköröket ...
2012. júl. 5. 08:39
 9/9 Nikcsike0 válasza:
Én most leszek 12 éves , és én is nagyon sovány voltam .Anya egyszer vett nekem egy olyan gyógyszert amitől többet fogok enni . De nem használt,és 10 évesen elegem volt , hogy ilyen sovány vagyok ezért elhatároztam , hogy többet eszek . Élőszőr 1 hónapig folyton többet ettem és azután már jól is esett , hogy többet ettem . Azóta híztam is néhány kilót , de viszont még mindig nem vagyok duci , de viszont sovány sem .Ami kell hozzá elhatározás :) .
2012. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!