Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a jobb? Az 1,5%-os...

Melyik a jobb? Az 1,5%-os vagy a 2,8%-os tejet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nyilván a zsírtartalma alapján jobb az 1,5-ös, de azt hallottam, hogy az már tényleg csak víz szinte, és semmi értékes nincs benne. Szóval összességében melyik egészségesebb?

Kérlek, azt ne írjátok, hogy házi tejet vegyek, mert azt nem tudom meginni:)



2012. júl. 6. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én általában 1,5%-at iszok,most is az van itthon. de a másikat is megiszom. Igen vannak tejmárkák amik valóban vizesebbek. Én az olcsót szoktam venni, 130ft körülit azokkal semmi bajom, ízlik. de vettem már 230-ért is 1l tejet és az meg megromlott,nem kellett.
2012. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg egyik sem egészséges...
2012. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bolti tejet semmiképp...inkább házi (ha nagyon akarsz tejet inni) tudom, hogy azt írtad, hogy azt nem tudod meginni de mégegy próbát megér

a te szavaiddal élve: "értékes" dolog a boltiban nincs

2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a tejet, egyél túrót,meg jughurtot összekeverve, az még nem hamisítható olyan szinten mint a tej.
2012. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. júl. 6. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, pedig a házitej az egészségesebb. Nem tudom merre laksz, mi automatából szoktuk venni, olcsóbb, mint a bolti 1,5%-os. Régebben én sem bírtam meginni, de ez valahogy jó. Viszont fel kell forralni. [link]
2012. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!