Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véletlenül ettem egy pici...

Véletlenül ettem egy pici darab nyers csirkemellet. Most mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Ma vettem, frissen volt fűszerezve a boltban, aznap csomagolták, 20 percen belül haza is értem vele, utána sütöttem. Mivel szalonna volt körülötte nem vettem észre, hogy egy darabka nem sült át csak, amikor már beleharaptam és lenyeltem a falatot. A többi mind jól átsült, ez az egy volt csak ilyen. Picike darabot ettem, lehet belőle bajom?
2012. júl. 7. 18:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
Sajnos rossz hírem van,ez halálos kórfolyamatot indít el az emberi szervezetben,ami hosszú lefolyású .Lappangási ideje igen hosszú lehet ,akár 90év is de végül a kimenetele mindig halálos.Én szóltam!
2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Neked annyi. Elpatkolsz.
2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmi.
2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha szerencséd van semmi. A nyers csirkehús okozhat szalmonella fertőzést de ilyen kis mennyiségben nem valószínű.
2012. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Hamarosan előszeded a hűtőből a tojásokat, rájuk ülsz és kotlani fogsz, míg ki nem kelnek. Összesz.rod a csirkeólat, sötétedéskor elalszol és hajnalban kelsz majd a többi tyúkjal. Figyeld csak meg...! :-)))


Viccet félretéve: semmi bajod nem lesz.

2012. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Paaaaaaak-pak-pak... Óh ne már kezdődik :O


Kot-kot-kot-kotkodááááács....


Okés, köszi a válaszokat!

2012. júl. 7. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
el kell hogy keserítselek, de csak napjaid vannak hátra, búcsúzz el a szeretteidtől! a végrendeleted meg gyorsan írd meg hogy azzal ne legyen gond :D
2012. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A végrendelet sikeres megírása érdekében prividre küldöm a pontos nevemet és címemet, hogy tudd beleírni, ki az örökösöd!!! :))))
2012. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért nem kell kicikizni, mert aggódom az egészségemért!

Mivel nem volt még szalmonellám, meg senkinek körülöttem, nem tudom mennyitől betegszik meg az ember, éppen ezért kérdeztem itt.

2012. júl. 7. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azért hülyéskedünk, mert ha valóban csak olyan picikét ettél belőle, hidd el semmi bajod nem lesz!

Nem akartunk kicikizni, azt szerettük volna érzékeltetni veled, hogy komoly aggodalomra semmi ok!

2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!