Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lisztérzékeny vagyok?

Lisztérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából eddig semmi bajom nem volt, viszont tegnap hasmenésem volt, és nagyon fájt a hasam (ez szerintem a sok krumplis pogánya, és a muffin miatt volt). Ma délelőtt semmi bajom nem volt, viszont délután megint elkezdett fájni a hasam, nem annyira mint tegnap. Anyukám azt mondta, hogy lehet lisztérzékeny vagyok. (mostanában minden nap sütünk valami sütit, eddig semmi gond nem volt) Utána olvastam, olyan tünetek voltak, hogy pókhas, előre domborodó has. Hát, az én hasam is egy kicsit előre domborodik, 37 kiló vagyok. Most akkor lisztérzékeny vagyok? Nagyon félek :(( 13/l

2012. júl. 7. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is étel intoleranciás vagyok, és nagyon sok mindenre lehetsz az. A Foodtest elég jó erre.

Ha én olyat eszem ami nem jó, akkor hasmenés, bűzös szelek, gyengeség, szédülés és farkaséhség amit érzek, ami történik.

2012. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyiböl még nem derül ki biztosan. Ha nagyon izgat, akkor vegyél a gyógyszertárban tesztet az majd kimutatja.Igaz elég drága 4 ezer körül van.
2012. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezer százalék,ohgy vírus fertőzésed van, vagy túl terhelted a gyomrod. De semmiképp nem vagy lisztérzékeny ez butaság.
2012. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vastagbélgyulladásom van? :O :(
2012. júl. 8. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Fenéket! egyszerűen csak nyári hasmenés... istenem miért kell 13 évesen ilyenekre gondolni? Egyébként is a vastagbél gyulladás ha egyáltalán jelentkezik kb 25 éves korban szokott... Hipochonder vagy vagy mi?
2012. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy lisztrézékeny vagy de szerintem menj el háziorvoshoz aki elküld majd ételallergia vizsgálatra

az is elképzelhető, hogy laktóz intoleranciád van

2012. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaaj, ne csináld már:D ettől még nem vagy lisztérzékeny. Ha mindenképp dokihoz akarsz menni a panaszaiddal, akkor gasztroenterológus.

(a családban két LÉ is van, tudom mit mondok;))

2012. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!