Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Átlagosan egészségesen táplálk...

Átlagosan egészségesen táplálkozom, iszok is, nem eleget, de kb másfél két liter megvan. Gyümölcsöket is fogyasztok, mégis 4-5 naponként jutok el a wcre. Miért lehet ez? Min kéne változtatnom.

Figyelt kérdés
Nem eszem sokszor mekis kaját, főtt ételeket eszem általában, főzeléket, meg mindenfélét. Mozgok is, hetente pár órát. Nincs székrekedésem, amikor "jön" akkor rendes állagú.
2012. júl. 8. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy stressznek kitéve? Magamon azt vettem észre, hogy ez is okozhatja.
2012. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok stresszes, és már évek óta ez van, de eddig felelőtlen módon nem foglalkoztam ezzel
2012. júl. 9. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak orvos tudja megmondani. Esetleg nézz utána neten, mi okozhat székrekedést, és talán magadra ismersz valamelyik lehetőségben.
2012. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kakaó, banán, sok sajt okozhat székrekedést...
2013. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyiket se eszem, vagy ha igen, elenyésző mennyiséget
2013. aug. 14. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek eleve lassabb az emésztése. De esetleg megpróbálhatod a zöld teát, filtereset, natúran, engem az mindig meghajt!
2013. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!