Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Orvoshoz forduljak?

Cnt kérdése:

Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Na szóval...3nappal ezelott tele ettem magam ringloval..Azóta fáj a hasam,hányingerem van és nem kívánom az ételt sem. Mit tegyek?Orvoshoz forduljak???

2012. júl. 8. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha nem megyek akkor is helyre jovok?nem szeretek orvoshoz járni.:(
2012. júl. 8. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed?
2012. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha három napja szenvedsz és nem jöttél helyre,akkor nem hiszem,hogy magadtól helyrejönnél.

Mennyi ringlót ettél meg?

Tudsz valamit a gyümölcsről, amit megettél?(Pl. Mikor volt permetezve utolján? - a permettől is simán rosszul lehetsz)

Megmostad?


Mindazonáltal,ha házi praktikák nem segítettek eddig(esetleg max. próbáld még meg azt -ha eddig nem próbáltad-, hogy iszol valamilyen magas szeszfokú pálinkát), akkor - szigorúan a pálinkafogyasztásból történő teljes kijózanodást követően- keresd fel a dokidat, és kérj egy gyomormosást.


Az garantáltan megold mindent.

2012. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt permetezve mert a mi kertunkben volt es semmit nem permeteznek.Hat eleg sokat megettem.Mostmar a hasam nem megy annyira durvan de este sem tudtam rendesen aludni mert rosszul voltam.
2012. júl. 8. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen menj el! Ha meg úgysem mész akárki akármit mond akkor felesleges volt rabolnod az időnket ezzel a kérdéssel.
2012. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazabol arra voltam kivancsi hogy mas mit tenne.Megfogadom a tanacsokat es holnap elmegyek
2012. júl. 8. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!bár én szép fokozatosan zabáltam be belőle :P

de sztem egyél még 1 kicsit és igyál rá vizet az tuti hat xD :D

2012. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!