Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak meg?

Hogyan hízzak meg?

Figyelt kérdés

tudom, hogy minden tininek vannak gondjai az alakjával, az o.társaim is mindig mondogatják, hogy 'jajj de dagadt vagyok/nagy a hasam/nagy a fenekem/vastag a combom', amitől én a falat kaparom. mert van rajta pár kiló felesleg. bármelyikükkel cserélnék.

én viszont 165-168 cm vagyok és csak 42-43 kiló. rémesen hangzik, ugye?:( a többiek min. 10kg-val többek, akik ekkorák.

pedig egyáltalán nem vagyunk szegények, rendesen eszek, sőt, sok csokit/csokiféleséget meg cukros üdítőket eszek iszok, ami elvileg hízlal ... hízlal, de nem engem. mások csodálkoznak, hogy miket eszek, és miért vagyok ilyen vékony. orvoshoz is mentünk már, nincs semmi bajom, de akkor miért nem tudok hízni?:(

pedig az o.társaim mondják, hogy inkább lennének olyanok, mint én. a felnőttek mindig azzal viccelődnek, hogy 'nem kapok rendesen enni', 'jééézusom, de vékony vagy' meg ha eszünk annyi kaját kapok, mint a normál testalkatú 8 éves húgom.

viszont nem vagyok gyenge, szóval nem vagyok olyan kis nyeszlett nyomi.

a felnőttek egy része szerint "modellalkat" vagyok, meg a 'jaaaaaaj de vékony vagy' után ez a 2. mondatuk.

tudnátok valamit, amitől lehetőleg gyorsan és sokat hízhatnék? esetleg sörélesztő???

és az esetemben az "egyél többet" kilőve.

14-15/L


2012. júl. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, ha ilyen alkatod van, nem fogsz tudni meghízni. Állandóan ettem, chipset, csokit is, üditőt ittam, és semmi nem maradt rajtam. Próbálj meg esetleg minél több krumplit és rizst enni. Ismerem, hogy milyen, sovány tininek lenni és miközbe a husosabbaknak nem nagyon tesznek megjegyzést, a vékonynak igen:-(

Én már 35 éves vagyok, és vigasztaljon a tudat, hogy gyerekvállalás után sem fogsz elhízni, mint ahogy én sem, bár tudom, hogy az Neked még mindig messzinek tűnik. Két éve szültem, és most vagyok 50 kg a 160 cm-hez.


Ne keseredj el és kitartást!

2012. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nővérem ugyanilyen, 20 éves, 168 cm és 42 kiló. Őt is nagyon zavarja, én meg folyton irigykedem rá, mert én egy 10essel több vagyok :) Ő megpróbált olyat inni, amit a gyúrósok is szoktak, de nem használt nagyon, 1-2 kilót hízott, de többet nem.:)
2012. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező, ne aggódj!!! a tinikori hízás (nőiesedő hízás) a hormonok kialakulásával van összefüggésben, amit nem lehet (pontosabban nem tanácsos) megpiszkálni. van, akinél előbb, van akinél később kezdődik, akár a menstruáció, egyéni kbségek vannak. apukád v anyukád nagyon sovány testalkatú? mert ha nem, akkor TUTITUTI ki fogsz gömbölyödni, csak ki kell várni. 18 éves korig van idő.

ne egyél csokikat, nem használ!!!, viszont a májadat kinyiffantja! semmit nem tehetsz, hidd el, ne bánkódj, mert változni fogsz, nagyon rövidesen!


nem csodálom, ha korodbeliek irigykednek rád :-) te nem tudod, milyen túlsúlyosnak lenni, és koplalni ahhoz, h jobban nézzél ki. az éhség nagy úr, nem egy esetet tudok, h tini kórházba került, annyira éheztette magát, h lefogyjon. ne becsüld le mások szenvedését...

2012. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok elmaradott, van koromhoz képest átlag mellem, és fenekem, a havi is 13 éves korom előtt 1 hónappal jött meg, ami (szerintem) nem késő. akkora vagyok, mint a többiek, szal nem az van, hogy ilyen kis nyeszlett vagyok, csak túl vékony.

apa régen kicsit vékonyabb volt a kelleténél, de csak az étkezési szokásai miatt. anya azt mondta, régen csinos vékony volt, de most van rajta pár kg felesleg, amit ha akar le tud adni, és akkor jó neki.

2012. júl. 10. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
www.azendietam.hu - az életmód váltó játékosok egyik fele sovány és hízni akar! És sikerül! Megfelelő táplálkozás (NEM chips, ropi kóla, cukor!!) és sport! Olvasgasd!
2012. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!