Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak, valami ötlet?

Hogyan hízzak, valami ötlet?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és épphogy 50. szeretnék hízni de nem tudm miket egyek, hogy hízzak alapból vékony alkat vagyok de tudok hízni mert rajtam 2 kiló is meglátszik csak most már nagyon zavar és szeretnék 5kilót felszedni de nem tudom hogy, mikor 4 év alatt híztam 3 kilót..:S
2012. júl. 15. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

napi 2g/testtömegkg fehérje és napi 5-6g/testtömegkg szénhidrátot tartalmazó étrend kell és súlyzós edzés.

ezekből rakd össze:

fehérje: sovány húsok, halak, sovány túró, fehérje táplálékkiegészítő

szénhidrát: zabpehely, rizs, krumpli, teljeskiőrlésü kenyér, teljeskiőrlésü tészta, gyorsan felszívódó szénhidrát pl. dextróz (csak edzés utánra)

2012. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hús, hal, tojás, túró, tejtermékek, zabpehely, olajos magvak, méz, gabonák, rizs, krumpli, máj, zöldség, gyümölcs
2012. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!