Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az, hogyha valaki nem...

Igaz az, hogyha valaki nem reggelizik, az tönkreteszi a testét és elhízik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


amig nem reggeliztem,addig hiába akartam hizni,nem sikerült.

Mióta reggelizek minden nap rendesen,azóta sikerült hiznom 10 kilót.(direkt akartasm hizni,nagyon sovány voltam)

2012. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az bizton állítható, hogy egészségtelen...

A szelet müzli ami reklámokban van az baromság...

A reggelinek fehérjedúsnak lennie ettől később éhezel meg.


Ökörköri

2012. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem ez nem igaz.

Az viszont igaz hogy amit reggel eszel azt napközben "ledolgozod" így az nem rakódik le. Ezért szokták mondani pl hogy este már nem nagyon kéne enni mert az úgy bevitt kalóriákat alvás közben nem használja el a szervezet így lerakódnak.

Reggel én szoktam azért valamit enni a kávé mellé, mégis csak jobban indul a nap ha van valami a pocakban :)

2012. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reggeli talán az egyik legfontosabb, ugyanis amíg alszol addig nem eszel és nem jut tápanyaghoz a szervezet. ezt reggel pótolni kell. így annyiban igaz hogy "tönkreteszi a testét", hiszen nem egészséges, de elhízni nem fog attól hogy nem reggelizik. sőt.
2012. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!