Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma vettem a helyi kisboltban...

Ma vettem a helyi kisboltban egy csomag piskótatallért. Lehet bajom tőle? /lennt/

Figyelt kérdés
Megettem egy darabot belőle és akkor vettem észre,hogy 2011. 12.23.-án lejárt a szavatossága. Lehet tőle valami bajom? Állítólag ezek ilyen "mű" cuccok és tojásporból készülnek,és az íze sem volt más vagy fura,és penészes sem volt.Légyszi értelmes válaszokat,mert félek,hogy beteg leszek,és aggódom!
2012. júl. 20. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Egy darabtól semmi bajod nem lesz szerintem. Egyébként nem lehet, hogy elnézted, és a szavatosság valójában 2012. 11. 23-án jár le?
2012. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna nem néztem el! 2011 a lejárat :/. Csak félek az ilyen szalmonella meg mindenféle dolgoktól,és amúgyis táppénzen vagyok,nem szeretném még ezzel is tetézni a bajt. Hát remélem igazad van és nem lesz bajom.Elvileg 12-24 óra mirekijön a betegség,ezt olvastam.
2012. júl. 20. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle,ne félj.Amúgy nem lehet hogy a gyártási idő volt feltüntetve?Az elég gáz lenne ha ekkor lejárt volna,és árulják.Boltos vagyok.
2012. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tudod utolsó ez a bolt olyan,hogy csúnyán kifejezve magam a sz@rukat is eladnák,ha büdös nem volna. Volt ott már kukacos csoki meg társai,szóval nem lepődök meg a mostani eseten sem. De jól megnéztem, a szavatosság lejárta volt az az időpont ez tuti,mert anyuéknak is leesett az álla. Gondoltam rá,hogy talán jelenteni kéne a fogyasztóvédelemnek,mert nem ez volt az első eset és szerintem az utolsó sem.Arról már nem is beszélve,hogy blokkot adni is luxus nekik. Szóval hát ilyen boltosok is vannak és ez a bolt kb már 30 éve vígan üzemel....
2012. júl. 21. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!