Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma meg ittam 3kávét és egy...

Ma meg ittam 3kávét és egy energia italt. Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap is ennyit ittam, mert muszáj volt fent maradnom.

2012. júl. 25. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hány éves vagy,de általánosan szívbetegeknek nem ajánlott a kávé meg az energiaital túlzott fogyasztása.
2012. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18. Szívbetegségről nem tudok.
2012. júl. 25. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Ha 3 presszókávét ittál, az még egy normál vérnyomás mellett bőven az egészséges szint. Ha kotyogóst ittál nagy adag kávéból tonna számra, akkor azért ezzel ne szériázz! Az energiaital meg túlzás rá, de túlélhető... csak ne szokj rá! Az alvást nem lehet helyettesíteni!
2012. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 kávét ittam amit itthon főztem le napközben. Egy órája meg egy energiat. Nem szokom rá, holnap már nem kell ennyi, de most muszáj volt befejeznem valamit, és még nincs vége..

Köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 25. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
ez már sok koffein, vigyázz vele! -nem játék.Sokkal többet ők sem hoznak ki belőled mint amennyit a szervezeted tud, csak kikészíti.
2012. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!