Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem iszom tejet már lassan...

Nem iszom tejet már lassan egy éve, ha mondjuk pár év múlva viszont vissza akarnék állni ez sikerülne a szervezetemnek, vagy akkor már nem fog?

Figyelt kérdés
úgy tudom bizonyos baktériumok vannak amik lebontják a tejet, és ha ezkeet nem használom elhalnak

2012. júl. 26. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság, mert ha jobban belegondolsz a joghurt, a sajt, a tejföl, a vaj, a túró rudi, a dobozos kakaó, túró is tejtermék, és az egy év alatt csak ettél ilyeneket. Először nyilván ne sok tejjel kezd, 1 bögrével, utána jöhet a több, de biztos, hogy vissza fog állni a szervezeted.
2012. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

semmit szó szerint, egy ideig sajtot ettem, de arról is már leáltam fél éve, túró rudi szóba sem jöhet, kakaó nem


egyedül az volt nyáron hogy fagyit ettem na abba van vmi tej

2012. júl. 26. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság minden termékben van tejféle ahogy mogyoró,szója és tartósítószer is.Amúgy meg olyan ez mint a kerékpározás.A szervezet nem felejt.Esetleg az első két alkalommal hasmenésed lesz De megjelenik a tej a szervezetedben megjelenik a baktérium is ami lebontja mert ott a kaja neki.A szervezet meg emlékszik a baktériumra és nem pusztítja el.
2012. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
A savanyított, erjesztett tejtermékekben kevés a tejcukor. Ha laktóz érzékeny is vagy, ezek általában biztonságosak. Ha nem vagy, akkor is okozhat átmeneti gondot a "visszaállás". De minek innál tejet? Semmi szükség rá.
2012. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!