Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vaterán megvehetik a felbontot...

Vaterán megvehetik a felbontott fehérjét?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, bevásároltam táp-kiegekből, és ugye felbontottam őket, pár adagot elfogyasztottam, és nem bírja a hasam az ilyen kiegeket...meghajt.

Fel raknám vaterára, megvenné valaki szerintetek?


2012. júl. 29. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nyúltál vissza bele nyálas kanállal, akkor féláron vagy még olcsóbban igen.
2012. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát ha van olyan csóró és igénytelen elvetemült kokszos vadállat :D

Ez sztem kb olyan, mintha vaterán egy fél zacskó chipset árulnál, hogy bocsi, de a felét már megettem :D

2012. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. a táplálékkiegészítők nem 200 Ft-ok mint egy zacskó csipsz, hanem többtízezer...
2012. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Vatera, vagy bármely keres-elad internetes oldal nem csak arról szól, hogy vadonat új, még nem haszmált dolgok cserélnek gazdát?!?! Meg kell próbálni!
2012. júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen fehérje? Hol laksz? Ki a gyártója?
2012. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké Köszi!

Igazából nem csak fehérje.

VPX Syngex vaníliás, Aminostar Vitargo, Scitec BCAA Xpress, Full Force Kreatin monohydrat, Multi Pro, meg még van pár kiló Dextroz. (Dextrózon kívül mind fel van bontva)

2012. júl. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!