Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet allergiás lettem a...

Lehet allergiás lettem a dinnyére?

Figyelt kérdés
Tavaly még nem vettem észre semmit, de idén 2 szer ettem és utána nagyon fájt a hasam. Csak azt ettem, és utána órákig nem nagyon volt kedvem enni. Ugyanaz a dinnye volt, lehet ki kéne próbálni másik dinnyével is, de már félek.

2012. júl. 30. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol vetted a dinnyét?

Vegyél olyan árustól, aki megbízható, mondjuk ahol a zöldségeket szoktátok venni, piac vagy vagy ilyesmi.

Áruházakban nem mindig jó a dinnye, volt már, hogy ki kellett dobnunk, mert mikor leszedtük a fóliát, kiderült, hogy romlott. Utcai árusnál is vettünk már romlottat, felvágás után derült ki.

2012. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az út mellett vettük egy árustól. Lehet majd még megpróbálkozok egy piaci dinnyével. Köszönöm a választ.
2012. júl. 30. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly nekünk ment a hasunk egy gdinnyétől. Férjemnek és nekem is. Tehát lehet, hogy inkább a dinnyével volt a gond, ahogy az első írta.
2012. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet hogy túl sokat ettél belőle. Velem is volt már olyan hogy sok dinnyét ettem és megfeküdte a gyomrom. Ha nem ez a gond, akkor figyelj oda, hogy amikor felvágod a dinnyét nem-e kásás. Hogyha csak a teteje az, akkor csak keveset egyél belőle. Ha az egész az ne is egyél belőle, csak egy falatot.

Ha keserű akkor megromlott. dobd ki. Ha savanyú éretlen. Hagyd állni amíg nem lesz elég édes. Ha már nagyon édes akkor túlérett. Meg lehet enni, de csak mértékkel.

2012. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!