Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendkiegészítőt...

Milyen étrendkiegészítőt javasoltol otthoni súlyzózáshoz és magasság növeléséhez?

Figyelt kérdés
16èves vagyok és most kezdenék el otthon erősíteni eddig csak birkoztam,van fekvőpadom,súlyzóm,húzockodom ...mindemellet ha lehet szeretnkék valami olyan táplálékkiegészítőt szedni ami nem csak az otthoni edzèshez járul hozzá hanem segít nekem jobban növekedni is.

2012. aug. 1. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Növekedésben egyik táplálékkiegészítő sem segít. Először étrendet állíts össze, utána gondolkozz a kiegészítőn.
2012. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogy gyorsabban nőj el kell felejtened a cukrot és a szénhidrátot. Kiegészítőként a d-vitamin segíthet.
2012. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az... szénhidrátot elfelejteni? Fogyjon le ropira és ne legyen energiája? Okos gondolat. Főleg hogy az izomépítéshez emelt szénhidrát mennyiség szükséges.
2012. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a finomított szénhidrátra gondolt...súlyzózás után érdemes jó minőségű fehérje készítményt inni az izmok eredményesebb építésére.Legalábbis ez él a köztudatban.
2012. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:

A végleges testmagasság elérését gátolja mindenféle erősport. Magasítanak az ugrálós sportok, a csontnövekedésre jótékony ingereket adnak.

Egyél ami jólesik:)

2012. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!