Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok, és...

Nagyon sovány vagyok, és nagyon magas egyben. Szeretnék hízni, de nem nagyon megy! Tudtok hizlaló ételeket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 08:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok!
2012. aug. 3. 09:26
 2/6 anonim válasza:
fiú vagy lány,hány éves vagy?
2012. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok és 13 éves és 174 cm , és 49 kg
2012. aug. 3. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
testalkat típustól is függ, ektomorf, endomorf, mezomorf, ha ektomorf vagy akkor ehetsz amennyit csak bírsz, sosem fogsz nagyon neghízni...
2012. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Te is tudod miktől hízik az ember,de ahogy az előttem lévő leírta degeszre eheted magad velük,nem fogsz meghízni.

Inkább próbálj egy kis izmot szedni magadra,menj el konditerembe,kérj segítséget olyantól,aki ért,hozzá,mert nagyon könnyű hülyeséget csinálni.Először kisebb súlyokkal kezdesz majd folyamatosan növeled,nem kell megijedni,viszont rengeteg dolgot be kell tartani ezért ajánlom,hogy kérj segítséget hozzáértőtől.

Emellett napi 5-6 étkezést iktass be,fontos,hogy nagyjából egyforma időközönként,változatosan,sokfélén étkezz.Egyél sok sok fehérjét,vagyis húsokat,tejet és mindenféle tejterméket,tojást stb,emellett szénhidrátokat(rizs,kenyér,krumpli stb)

Nem megy majd egyik napról a másikra,de megéri hidd el.

2012. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek :)
2012. aug. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!