Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le a kávéról?

Hogyan szokjak le a kávéról?

Figyelt kérdés

Már többször is próbáltam, úgy, hogy csökkentem az adagom, úgy hogy egyszerűen nem iszok, de ha nem iszom meg a reggeli adagom, akkor bizony déltől (kb.) úgy elkezd fájni a fejem, hogy szinte sírok, és akkor már a gyógyszer is alig hat. Én nem értem. De a kávé tuti, hogy rossz hatással van rám, ha reggeli előtt iszom, nem is kívánom a reggelit, alig bírok enni, ha meg utána, az se jó, mindkét esetben hányingerem van.

Plusz a gyomrom is zuborog.

6-7 éve kávézok, ami azt jelenti, hogy minden nap egy csésze főzött kávét iszok.

Valaki valami tipp? A legnagyobb bajom a szörnyű fejfájás.


2012. aug. 5. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Koffein van a fekete teában is, egy darabig próbáld meg kiváltani a kávét ezzel, aztán lehet más típusú teára váltani.
2012. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Á, ez jó ötlet!:) Még sose jutott eszembe, köszönöm!!:) Remélem beválik:)
2012. aug. 5. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Koffein mentes kávé? Valamivel váltsd ki, ami emlékeztet rá, de nincs benne koffein.
2012. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!