Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » így tudok fogyni?

így tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Reggelire műzli(sima,nem csokis vagy gyümölcsös) vagy rozskenyérből pirítós.Ebédre főzelékek,párolt hús vagy saláták.Vacsorára sült alma,pirítós,vagy szendvics(rozskenyérből).Tízóraira meg uzsonnára ennék valami gyümölcsöt,ami épp van itthon.Mellette Rubint Réka 20perc önmagadért dvd és napi 20 perc biciklizés.Holnap kezdeném.Fogyni fogok tőle?Ha igen,akkor kb mennyit?

2012. aug. 5. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
én csontsoványra fogynék tőle egy hét alatt, de a te esetedben nem tudom mi lesz
2012. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Étkezés nem jó, rubint réka hülyeségét nem ismerem, amúgy is megvan róla és norbiról a véleményem (igen direkt nem írtam nagy kezdőbetüvel a nevüket), napi 20perc bicikli pedig kevés, illetve rossz elosztás. Fogyni fogsz igen de rosszul.

Én szálkásító diétával, heti 3-4x 40-60perc aerob edzéssel (pl. bicikli) és emellé még súlyzós edzéssel csinálnám, hogy ne veszíts annyi izmot és ne legyen löttyedt segged például.

2012. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!