Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, ez, amit ma...

Fogyni szeretnék, ez, amit ma ettem, nem volt túl sok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyon sokat kéne fogynom (kb 30 kilót) és három hete nagyon elkezdtem sportolni, heti 4* két órát, de nem látok magamon semmi változást. Mit csinűlok rosszul? Túl sokat eszem? Vagy többet kéne sportolnom? (nem kérek olyan kommenteket, hogy fú, de kövér vagyok stb, így is elég kicsi az önbecsülésem, gyakorlatilag utálom magam)

Ez volt a mai kajám, általában kb ennyit eszek:

2 db fehérhúsú barack, 1 szem koktélcseresznye, 2 Norbi update puding (a kettő összesen 240 kcal), 4 kiskanál (nem evőkanál) spenótos sajt, 2 db paradicsom, 1 kis tál házi paradicsomleves, 10 kanál brokkolis hús, 2 szelet párizsi

Kérlek, segítsetek, mert már nem nagyon tudom, mit tehetnék :(


2012. júl. 29. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább túl keveset eszel... Nekem ez a reggelim kb. A sport meg túl sok, meg fogod unni, inkább heti 5x 1 órát.
2012. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt hittem, ez nagyon sok :O

És a sportolás pedig csak azért heti négy alkalom, mert az edzőterembe, ahová járok,csak négyszer lehet menni. Viszont biztos, hogy nem fogom megunni, mindig nagyon várom, hogy mehessek, és a zenehallgatástól meg észre sem veszem, hogy már két órát edztem :)

2012. júl. 29. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevés nagyon a kaja és emellett rossz is. Nem tartalmazza a szükséges tápanyagokat. Izomból fogsz fogyni és úgy fogsz kinézni mint egy teleszart búvárruha. Mozgásnak elég heti3-4x 40-50perc, több nem kell.
2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ettem fegérjét is, meg gyümölcsöt is. Nem akarok úgy kinézni, mint egy teleszart búvárruha :((

Mit csináljak, hogy ne az izomból fogyjak?

2012. júl. 30. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

reggeli zabpehely natur joghurt-nem norbipuding, 2barack

tízórai gyümölcs

ebéd zöldségleves, raguleves

rizs, párolt hús, hal, zöldség, főzelék, főtt krumpli, főtt tojás, hüvelyes-minden kell a szervezetnek, húsból, zöldségből, halból többet, rizs, krumpli kevesebb

uzsonna túró fahéjjal

vacsora zöldség, hús, hal, tojás, sovány sajt, máj, és ezekből készült ételek

2012. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú, ez nagyon soknak tűnik :S vagy ennyi kéne? köszi
2012. júl. 31. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!