Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet mondani neki amitől...

Mit lehet mondani neki amitől jobb lesz?

Figyelt kérdés
van egy bnőm aki 14 éves és szinte semmit nem eszik...:( az anyukájával mindig veszekedik ez miatt..és már lassan kórházba küldik...elvileg az váltotta ki hogy teljesen magányos volt..és tényleg nagyon súlyos a helyzet,..nagyon közel áll az anorexiás emberekhez...már edzeni sem edzhet...és próbálkozom hogy segitsek neki...már mindenfélét mondtam neki mint mindenki de semmi nem segit..van valami nagyon jó ötlete valakinek hogy még mit lehetne kipróbálni? :( nagyon rossz nézni ahogy folyamatosan szomorú.::(
2012. aug. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichológusra lenne szüksége. Amikor már olyan helyzetben van, hogy az éhezés miatt kórházba akarják küldeni, nem hiszem, hogy a jó szó sokat segít.

Persze lehet vigasztalni meg minden, de ha ennyire súlyos a helyzet, szakember a legjobb megoldás.

2012. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már oda is jár..:/ és amikor meséli nekem akkor csak ugy messéli hogy volt pszihológusnál és csak beszélt hülyeségeket...:8 nem segit az se neki..és egyre csökken a súlya..
2012. aug. 12. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

drasztikus módszerrel

a fejéhez vágni, hogy egy undorító, kiálló csontú alkatú lány vagy, semmi melled, feneked és nem is lesz mert most nőne de ha éhezik a test nem tud fejlődni, és hogy senkinek sem fog kelleni, mert undorító

mutass neki anorexiás lányokról képeket hogy milyen undorítóak és mutassatok neki olyan oldalt ahol belehalt valaki

[link]

367.jpg&w=468&h=398&ei=axUpUK2uDOWm4gTlwICwDw&zoom=1

[link]

2012. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönööm.:) kipróbálom...remélem beválik..:(
2012. aug. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!