Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálékallergiám van, betöltö...

Táplálékallergiám van, betöltöttem ebben a hónapban a 20-at, nem kapok semmilyen juttatást? Vagy aki betölti a 20-at az automatikusan meggyógyul? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Tej tojás és több élelmiszer allergiám is van eddig kaptam emelt családi pótlékot,utazási kedvezményt,tankönyv és étkezési támogatást,mostantól semmi sem jár?

Ez ésszerűtlen....



2012. aug. 22. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Már miért lenne??? Nálad sokkal súlyosabb betegek sem kapnak semmit, akik tényleg rászorulnának...bruttó 27 ezer rokkantsági ellátásból is már teljes árú bérletet kell venni...pedig menni is alig tud...az se érdekel senkit sajnos:(


Nem sajnálom én, de csak ámulok, hogy 18 év alatt milyen betegségekre mi mindent osztottak...ha minden betegnek 0-100 év kor között ennyi mindent adnának szerinted milyen gyorsan omlana össze a rendszer. Felnőttél, vége...örülj, hogy neked 20 éves koridig legalább ennyi jutott. ez van

2012. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 évig kaptam...addig azt vágták anyámnak h kinövi ne foglalkozzon vele esténként meg majd meg fulladtam...
2012. aug. 22. 22:59
 3/8 A kérdező kommentje:
ki se vizsgáltak....csak rámondták h nincs semmi baja,mikor tudtuk h van...
2012. aug. 22. 23:00
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja és szerintem elég gáz ha szinte semmit ne ehetsz meg mert szinte mindentől um beteg vagy

se tejtartalmút se tojás tartalmút,se olyan gyümölcsöt-zöldséget ami magvas,se szója tartalmút(felvágottak...)teh az ételek 80% alapból kilőve...

El se tudod képzelni mennyibe kerül...

2012. aug. 22. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lisztérzékeny vagyok. Nem sok mindent ehetek meg. Kenyeret sütit és ilyeneket speciális lisztből aminek kilója 1500 ft. Nekem nagyon sokba kerül. 21 éves vagyok,még tanulok de még soha sekmilyen juttatást nem kaptam. Pedig jó lenne.
2012. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagy? Nappalin tanuslz? Nem akkor menj dolgozni és kereds meg a diétádra valót!


tudom baromi nehéz, de vannak emberek akiknek ezerszer nagyobb bajuk van és nem nyavalyognak itt,ohgy jaj semmim jáj semmi nem jár.. és élnek szépen csendben havi rokkantságiból, jó esetben.

De te valszeg otthon laksz anyádék tartanak el és itt nyavalyogsz szánni való vagy. Egyébként pedig a táplálékallergia csak 0-3 éves kor közt nőhető ki... felnőttként már nem.

ha tanulsz vagy valahol közétekztetésben étkezel jár a diétás étkeztetés ezt igényled természetesen ez is csak rovsoi szakvélkeményre jár.. de ha kis sem vizagáltak akkor nem rendelkezel ilyennel.

2012. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"20 éves vagy? Nappalin tanuslz? Nem akkor menj dolgozni és kereds meg a diétádra valót! "

Igen van aki könnyen beszél mert jól él....

Szerinted ha normálisan élnék nem 3-an élnénk havi 110-ből aminek felét elviszi a hitel akkor érdekelne,hogy kapok-e valamit....

És képzeld apukám rokkant... uh tudom milyen az.

Na az meg elég szomorú hogy valakinek a 20-onezer forintos rokkant nyugdíjából kell élnie csendben....szerintem

2012. aug. 23. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod a legtöbb rokkant nyugdíjas nem itt a gyakorin háborog.. hanem megpróbálja a leheteltlent és kijönne abból amilye van. Azért él csendesen,mert már rá jött a hábodgásért nem fizetnek bért és háborgásból nem fizetik ki sem a gyógyszereket sem a sámlákat sem a hilrtelwekt. A legtöbb kisember azért él ebben az országban csendesen,mert összeteszi a két kezés és örül,hogyél és van miből....
2012. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!