Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigy alulműködésre...

Pajzsmirigy alulműködésre milyen fogyókúra?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsokat kapni, vagy konkrét fogyókúra tippet pajzsmirigy alulműködésre, mert fogalmam sincs hogyan tudnám leadni a 10 kiló súlyfeleslegemet, ami ezért alakult ki.
2012. aug. 27. 20:24
 1/3 poiu ***** válasza:
És a hormonrendszert nem tudják rendbe tenni? Izomnöveléssel valamennyire tudod növelni az alapanyagcserét, de gondolom, nő vagy... Mozgás mindenképpen jó, és Atkins vagy paleo, mert abból nehéz túl sokat enni.
2012. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sikerült fogyni ?


Nekem most állapították meg a betegséget,ez megmagyarázza miért nem fogytam egy dekát sem,mikor heti 7 napból ötöt az edzőteremben rohadtam egy éven át.


Találtál valami módszert azóta ?

2012. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült még:-(( Komolyan fontolgatom, hogy írok egy dietetikusnak, hogy adjon tanácsot.

Azt hallottam én is, hogy állítólag a hormonszint beáll egy idő után, de addig is hízok, sajnos:-((

2012. szept. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!