Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kalóriát kell ennem egy...

Hány kalóriát kell ennem egy nap hogy hizzak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak te tudod kitapasztalni. De többet, mint amit felhasznál a szervezeted.
2012. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tizet!
2012. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Én úgy tudom, hogy egy felnőtt ember napi kalóriaszükséglete átlag 2-3000 kalória. Aki hízni akar annak többet, aki fogyni, annak kevesebbet kell bevinnie.

2012. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

életkor? nemed? átlagos nap mozgásod? sport? rossz szokás (cigi, nasi)? életkorod? foglalkozásod (ülő munka)? örökölt alkatod?


hirtelen ennyi kérdés merült fel bennem :)

2012. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ... mennyi idős vagy, dolgozol e már, ha igen akkor szellemi, fizikai vagy nehéz fizikai munkát végzel?

Ha keveset mozogsz kevesebb is elég. De nők esetében 2500 Kilokalória felett kell enni. De ez se garantált mert nagyon alkati kérdés. Én mindig a súlyommal küzdöttem, miközben a feleségem, és több ismerősöm azt és akkor és annyit esznek amit csak akarnak és egy grammot sem híznak.

2012. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. A kalóriabevitel is fontos. Az,hogy mit-mikor eszel-iszol 'tán fontosabb. Egy kis edzés/ gyúrás és 'elegendő' természetes protein: tej, hal, tojás, csirkemell...Vitaminok. Denisz
2012. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.István88 válasza:

parancsolj!

[link]

[link]

2012. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!