Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok.153 cm...

Nagyon vékony vagyok.153 cm lehetek kb. és 33 kg. Miért?

Figyelt kérdés

Nos.Étvágyam nincs. van hogy eszek gyümölcsöt,kiflit/zsemlét és édességet meg esetleg ilyen hülyeséget..

Szeretnék csőnadrágot viselni,de vékony a lábam..meg mindenem...

Mit tehetek? szedtem vitaminokat étvágyjavítót..de semmi nem segített.VALAKI SEGÍTSEN! hízni akarok!!!!!!



2012. aug. 31. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok 166cm és 41kg én viszont nagyon sokat eszek de nem hízok :( Hála istennek csőnacit tudok visel vagyis csak azt viselek mivel vékony vagyok.Menj el orvoshoz hátha feltud neked írni valamit nekem azt mondta hogy Béres cseppet szedjek.
2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de elég sűrű ok, hogy ha valaki eszik, és mégis nagyon vékony annak bélférgesség áll a hátterében. Nekem is volt 1-2 ismerősőm akik emiatt nem tudtak meghizni. De lehet genetika is, akkor viszont nehéz vele mit kezdeni..De állhat a dolog hátterében pszichés jellegü ok is.
2012. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem eszem sokat egyáltalán...
2012. szept. 1. 11:22
 4/11 anonim válasza:
Én rengeteget eszek s mégis 165//55 vagyok.Már mindent kipróbáltam mit lehet de sajnos nem tudok hízni!!!Pedig mindent megtennék pár kg ér.KIVIZSGÁLÁSON SEM TALÁLTAK SEMMIT.Ha valami neked beválik kérlek írj!tudom milyen rossz ez.
2012. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a kommentem azoknak szól, akik sokat esznek, mégsem híznak...szóval én is így voltam. aztán elküldött vérvételre a dokim, és megállapították, hogy pajzsmirigy-túlműködésem van.
2012. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és kedves kérdező hány éves vagy?? nincsenek pszichés problémáid?
2012. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez nem pszichés probléma!!Egy csomó lány vékony és nem tehet róla beleértve én is ez genetika is lehet!!Akkor az összesnek az a problémája?-.-"
2012. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem téged kérdeztelek Ivike :)
2012. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak mondom hogy ezzel nincs semmi baj aki nem vékony az nem tudhatja milyen is ez meg mitől van ;)
2012. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát,nem tudom...

13 és fél..de félek a tűtől.:$

2012. szept. 5. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!