Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetek vékony gyors...

Hogyan lehetek vékony gyors anyagcserével?

Figyelt kérdés
Kiskoromban dagi voltam de két éve lefogytam 10 kilót kb, mostanában is odafigyelek a táplálkozásomra és mindennap sportolok (azt olyan pár hónapja) mert bár mindenki szerint jól nézek ki így (160 centihez 55 kiló vagyok) de én vékonyabb szeretnék lenni. Viszont az zavar, hogy vannak lányok akik mindent megesznek és mivel sokat sportolnak nem híznak (gyors az anyagcseréjük). Ez az anyagcsere dolog tudom sok mindenen múlik, genetikán, sok vizet kell inni és sportolni.. Genetikailag sem értem miért nem vagyok ilyen típus mindkét szülőm vékony volt (most már nem azok de hát eltelt az idő meg már nem is sportolnak annyit) és a tesóim (két öccs) is ezt örökölték. Mit tehetnék az ügy érdekében?:) köszönöm a válaszokat! (ha normálisat küldtök:DD:)

2012. aug. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen genetikán is múlik. De lehet gyorsítani azzal, ha 2-3óránként eszel kisebb adagokat. Napi 6-8x étkezz és 3-4liter víz naponta.
2012. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 24. 11:33
 3/3 poiu ***** válasza:
47%
Ez testalkat kérdése és nem az alapanyagcserén múlik. A 160 cm-hez az 55 kg. teljesen jónak tűnik. Az lenne jó, ha elfogadnád az alkatodat és abból hoznál kivalamit. (Nekem és sokaknak jobban tetszenek a sportos, izmos lányok, mint a zörgő csontúak)
2012. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!