Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kockás hasat szeretnék, de...

Kockás hasat szeretnék, de túl vékony vagyok 49 kg és 170 cm, ezért inkább most hízok egy kicsit, majd szálkásítok, ez így jó?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minél vékonyabb vagy, annál inkább kilátszik a kocka. Ezért szerintem nyugodtan eddz. Meg egyél rendesen. Ennyire sovány csak nemnormális evés vagy valami betegség miatt lehet.
2012. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocs, de rendes étkezés alatt mit értesz?
2012. szept. 1. 00:52
 3/12 anonim válasza:

Szerintem kezd el nyugodtan most a hasizommal, mert ha hízol az a hasadra fog menni és nem fognak látszódni a kockák. (mivel h az ember először hasra hizik)

És ha hízni akarsz akkor nem gyors-kajákon hanem vitamindús, rostokkal teli, egészséges ételeket egyél, napi ötször egyél de keveset.

:)

2012. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igazából már látszódnak azok a kockák, de azzal van a gondom, hogy vékony vagyok és ha pár kg-t fel szeretnék szedni, akkor mindent elölről kéne kezdenem
2012. szept. 1. 01:01
 5/12 anonim válasza:
ha nem hagyod abba az edzést és egészségesen étkezel akkor megmarad :)
2012. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen evvel tisztában vagyok, de tömeget szeretnék növelni, hogy ne legyen 'női súlyom', és majd ezután elkezdeni szálkásítani, hogy jobban nézzen ki, mert hova szálkásítsak 49 kg-al? :D
2012. szept. 1. 01:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendes étkezés alatt azt értem, hogy naponta 2-3-4-szer LEÜLVE, megterítve tartalmas, valódi ételeket enni, fehérje- és vitamindús ételeket. Ne összevissza bekapkodva egy-két falatot, meg kávét, műkaját kólával.:) Napi 2000 kalóriát legalább, ha fiú vagy. Tuti nem eszel ennyit és főleg nem fehérjét meg zöldségeket, ha 49 kiló vagy.
2012. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
fiú vagyok és eszem fehérjét eleget, tegnap 5 főtt tojást, zöldségek, gyümölcsök stb.
2012. szept. 1. 01:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól van, csak mindennap meglegyen.:)
2012. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Napi 5tojás az semmi tömegeléshez.

Tömegnövelésnél én mikor kezdtem (53kilósan), napi 350g csirkét és 300g rizst ettem meg plusz edzés után és reggel fehérje turmix és ezzel is nagyon lassan jött. Te ilyen kevés kajával nem fogsz semmire menni.

Ezt töltsd le és olvasd el, az alapok benne vannak: [link]

2012. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!