Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így fogyás? (Többi lent)

Így fogyás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


15 éves vagyok, kb. 185 cm, és 80 kiló.


Úgy tudnák egy kicsit fogyni hogy

eddigi étkezéseim:

napi 4-5 zsömle 1 kis péksüti sok ebéd na ezt lecsökkentem

2 (Max 3) zsömle és Nagyon kicsi ebédre? (Itt arra gondolok hogy a suli menza tudjátok nem valami nagy adag, annak a negyedét enném meg.)


Ha így lecsökkentem eredményezhet fogyást vagy csak magamat kínoznám? Mozogni mozgok. (meg tesi tanár is jócskán megfuttat minket)



2012. szept. 5. 15:37
 1/7 anonim válasza:
Lehet de fejlődő szervezeted van, 185 cm-nek 80 kiló amúgy sem sok szerintem. Persze csak akkor ha testileg nem érzed magad jól, pl: futásnál, hosszútávú séta,nehézkes levegővétel stb... Lelkileg meg ne foglalkozz vele mert mindent embert úgy kell elfogadni ahogy van. Sok sikert, de egyél sok gyümölcsöt. Reggelizz keveset amennyi elég ebédig az a lényeg ne lakj jól, Rendes ebéd adag, délután ha éhes vagy egyél gyümölcsöt... vacsira is valami könnyed ételt... Na puszi... :)
2012. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Magasságból gondolom, hogy fiú vagy, a súlyod teljesen normális. Hova akarsz fogyni? Anerox liba akarsz lenni? (Lánynak sem vagy kimondottan kövér.)

2. Inkább izmosodj, de ahhoz a futkorászás nem elég.

3. Az étrended pocsék, fogyni nem fogsz, csak éhezni + skorbutban elhalálozni. Vitaminokról, zöldségekről tetszett már hallani? Az étkezésed legjobb része a menzakaja, nyugodtan edd meg. Attól még senki nem hízott el. A zsömle helyett (meg gondolom, egy halom szar van benne, felvágott, kolbász) lehetne kicsit egészségesebbet, na az jót tenne.

2012. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sorolom a baromságokat:


*Lelkileg meg ne foglalkozz vele mert mindent embert úgy kell elfogadni ahogy van.


Ja... csak ez nem kötelező. Van szabad akarat, ha nem akarsz barátkozni egy dagadt emberrel, nem kötelező... (Bár a kérdező nem dagadt.)

És más dolog az elfogadás, és más dolog az igénytelenség, amikor elfogadásra hivatkozva ELHANYAGOLOD magad, mert lusta vagy.


*Reggelizz keveset amennyi elég ebédig


Francokat elég! Sok reggeli, könnyű vacsora, és délelőtt is kell enni, nem lehet az iskolában lenni étlen-szomjan a reggel 7-es kevés reggelivel a 2 órás ebédig. Lehet kettéosztani a nagy adag reggelit: fele reggel, fele tízkor.

Ha éhes vagy, szépen elkezd romlani a tanulmányi eredményed, és magad sem tudod majd, miért.


*az a lényeg ne lakj jól,


Nem, a lényeg az, hogy addig egyél, amíg jóllaksz, és nem többet. De éhezni nem szabad. Természetesen változatos, nem túl magas kalóriatartalmú, egészséges ételekből kell jóllakni, nem tortából.


Pusziiiiiii??????!!!!!!!!!!!! Jézus...

2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen fiú vagyok, de az osztályban szinte mindenki cérnavékony és értitek...


Meg ma már nem az igazi férfiak jönnek be a lányoknak hanem az elképesztően vékony cicafiúk...

(Na jó azért cicafiú nem akarok lenni ><)


Reggeli ált. 1 alma és tízórakor eszek egy szendvicset, (Vaj szalámi semmi több)


Szóval tartsam a 80 kilót? (Amúgy elképzelhető hogy még növök is)

2012. szept. 5. 16:57
 5/7 anonim válasza:
3/4 ahogy gondolod elfogadom a csúfolódást... Nem neked írtam hanem a kérdezőnek.... Az a lényeg hogy jó vagy te úgy ahogy vagy, ebben viszont meg igaza volt a 3/4 válaszolónak hogy ne éhezz, a finom kajákat meg mert egy csajnak vagy egy fiúnak nem tetszene az ember azért kár kihagyni. Aki elfogad így az elfogad aki nem az nem, az igénytelenség ettől messze van akár (kicsit hájasan) akár vékonyan is adhatsz magadra... de jó vagy te így is... Szép estét! :)
2012. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bakker... nemár hogy a mai tinikányoknak a cérna fiúk jönnek be? Ahj, ennyire öreg lettem, pedig még csak 21 vagyok...


Szerintem egy arányos szép izomzatú fiú sokkal jobb pálya mint egy vékony cicafiú.

Vékony cicafiúnak csak a meleg haveromat tudom elfogadni :D


Szerintem nagyon vacak az étrended amúgy...

Csupa szénhirdát?

Mindig csak zsömle meg péksüti...

Lehet hogy a súlyod nem sok de a testzsírszázalékod az eget verdesi? És így zsíros vagy?


Nekem is ilyen volt, kilóra nem voltam sok, de csupa zsír voltam és nagyon amőboid kinézetem lett tőle...


Szerintem állj le a hülye zsemlékkel...

És kezdj el normálisan enni, tojásránotta, bacon reggelire, valami zöldség


Ebédre vihetsz csirkehúst, meg köretet, sokkal jobb a szervezetednek és sokkal jobban is néz ki. De ha nem akarsz így csomagolni veszel toritilla lapot és belecsomagolod a felszeleteld húst meg köretet és olyan lesz mint egy McWrap csak egészségesebb meg olyan amilyet te akarsz


A jelenlegi étrendedből ha leveszel akkor már nem csak minőségi éhező hanem mennyiségi is lennél...

2012. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csupa zsír :D

(Jó azért izompacsirta se ><)


Hát megpróbálom lecsökkenteni az étrendemet.

(Arra amit írtam + pár gyümölcs)


Meg sokszor iszok majd egy pohár tejet.


"Bakker... nemár hogy a mai tinikányoknak a cérna fiúk jönnek be? Ahj, ennyire öreg lettem, pedig még csak 21 vagyok...


Szerintem egy arányos szép izomzatú fiú sokkal jobb pálya mint egy vékony cicafiú.

Vékony cicafiúnak csak a meleg haveromat tudom elfogadni :D"


Ezeket lássák a zene TV-kbe, a divat meg mitomén milyen TV műsorokban meg magazinokban és érted...

2012. szept. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!