Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék lefogyni 1 hét...

Hogyan tudnék lefogyni 1 hét alatt látványosabban?! (tudom nem jóó a gyors fogyás de szinten tudnám tartani a leadott kilókat! )

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudnád szinten tartani. 1hét alatt 0,5-1kg fogyás a max, ami nem egészségtelen és emiatt szintentartható.
2012. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám elérni azt hogy ilyen rövid időő alatt kisebb pocakom legyen?
2012. aug. 24. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Ha koplalsz, a tested raktározni fog -> lerakódik csak a zsír. Max egy rövid tisztítókúrával érsz valamit,de a valóban látványos fogyáshoz, ha sok rajtad a felesleg, kell vagy fél-1 év minimum, ha csak 6-7 kg-t akarsz ledobni, az talán fél év alatt megvan. Őszintén szólva erre előbb kellett volna gondolni, nem az utolsó pillanatban, gondolom valamiért fontos az egy hét...
2012. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, előbb kellett volna, de sajnos igy alakult!!


Kb hány kg-ot kéne fogynom hogy átlagos súlyom legyen :


163cm-59kg-14/L

2012. aug. 24. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A BMI szerint normális ez a súly. Na most neked kéne otthona tükörbe nézni, hogy tényleg dagi vagy? Hurkáid vannak, vastag a combod, pufók az arcod? Ezt csak te látod. De szerintem maximim 2-3-4 kiló, ami a te korodban belefér. Azt sem fogyókúrával, hanem minél több testmozgás, egészséges ételek és nagyon minimális nasizás!!
2012. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! inkább alakrformálásba kezdjél:) én 13 vagyok:) a fogyókúra ilyenkor nagyon árt...és szerintem te is kisebb hasat feszesebb popsit,combot akarsz:) végezz ezekre a részekre kifejlesztett gyakorlatokat:) nekem pl a derekam és a lábaim sokkal formásabbak kisebbek lettek....ezt onnan vettem észre mert feljött rám a tavalyi farmer rövidnadrágom:DD
2012. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!