Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan allitsam vissza az...

Hogyan allitsam vissza az anyagcseremet?

Figyelt kérdés
10 napig lebojtot tartottam.Ma volt a 10. napom.. fogyokurazom es le is adtam vagy 5 kgt. a fogyokuramat szeretnem folytatni ( meg -6-8 kg ) ugy hogy eszek, de nem szeretnem vissza szedni a leadott kgat.. az anyagcserem elegge lelassult.. milyen eteleket fogyaszthatnek h ez sikeruljon? termeszetesen mellette sportolok. az ekezetek miatt elnezest kerek, telorol irtam..

2012. szept. 9. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudok mondani, hülye vagy és ezt ne vedd sértésnek, inkább tanulj belőle. Sehogy nem tudod folytatni, ugyanis éhezés után bármit eszel megy zsírba. Nem éhezéssel kell fogyni, hanem normális diétával. Ezt már elrontottad, most állíts össze egy normális diétás étrendet.
2012. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első hozzászólónak igaza van.
2012. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!