Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan állítsam le magam?

Hogyan állítsam le magam?

Figyelt kérdés
Ha unatkozok, akkor egyből eszek..És nem tudom megállni. Sokszor a délután folyamán legalább 3x-4x eszek.Ez nem túl egészséges..Mit csináljak hogy ne gondoljak mindig a hasamra?
2012. febr. 9. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Én is sokszor esek bele ebbe a hibába! :/ Igyekszem lefoglalni magam, gépezés, TV-és, leginkább az olvasás köt le ilyenkor. Ha mégsem tudom megállni, csak nagyon kis keveset eszem abból amit éppen megkívánok! Így nem kattog azon az agyam folyamatosan,h "De finom lenne..", és nem is lesz evés után lelkiismeret furdalásom,h "Jól tele ettem magam."! Remélem segítettem! :)
2012. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a gond ezzel? Egyél gyümölcsöket ilyenkor. :)
2012. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezzel sokat segítettetek.Ha valami édességről van szó akkor abból picit eszek, és sok gyümölcsöt:D így jó lesz!
2012. febr. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!