Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy többet eszem, mint szoktam és mégis fogyok?

Figyelt kérdés
Egészen sokáig napi 1x ettem vagy max 2x úgy, hogy fél tányérnyit megettem és akkor később azt befejeztem. Mostanában 2x-3x eszem egy nap, de van hogy 4x is + még reggelente (mióta suli van) megiszok 1 energiaitalt és megeszek 1 csokit ami ugye megint plusz kalória. És így, hogy többet eszem már lefogytam 2 kilót ez alatt az egy hét alatt... Miért van ez?
2012. szept. 10. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Felgyorsult az emésztésed vagy többet mozogsz.
2012. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felgyorsult az anyagcseréd. Eddig csak egyszer ettél naponta, tehát a szervezeted megpróbált minél többet tartalékolni. Azzal, hogy mostanában többször eszel, a szervezeted úgy értelmezi, hogy megfelelő energiamennyiséget kap, így leállt a "takarékos" üzemmódról.
2012. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor még jó, hogy azért kezdtem el enni, hogy hízzak....
2012. szept. 10. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél többet mennyiségre de normális kajákat, akkor hízni fogsz.
2012. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!