Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz bajom, ha véletlenül...

Lesz bajom, ha véletlenül megettem egy kakaós túró rudit?

Figyelt kérdés
Véletlenül megettem egy Milli romlott kakaós túró rudit (valahogy hátrakerült a hűtőben régebben,és nem vettem észre,most nemrég megtaláltam nem hittem,hogy romlott,megettem,) nincs semmi bajom nem fáj a hasam.Lehet később valami bajom?
2012. szept. 13. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
romlott kakaós túró rudit
2012. szept. 13. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán egy kis hasmenés később, de kétlem. Nem egy nagy mennyiség az a kis rudi.
2012. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz bajod tőle, egyébként a kajákon a lejáratnak sokkal korábbi időpontot szoktak ráírni, mint ahogy tényleg megromlik a tartalma.
2012. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi az, hogy romlott? Ha meg tudtad enni, nyilván nem volt rossz íze, így nem volt romlott.

Ha valaminek lejár a szavatossági ideje mondjuk szeptember 6-án, nem azt jelenti, hogy szeptember 7-én 00:01 perctől megromlott.

Ezért dobnak ki az emberek tonnaszámra élelmiszereket, ahelyett, hogy hallgatnának az érzékszerveikre. Ha nem zöld, büdös és rossz ízű, akkor nem romlott.

2012. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja jo telo
2012. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!