Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek káros ha mindeb...

Szerintetek káros ha mindeb nap elfogyasztok 1 csomag sós ricát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 20:36
 1/8 poiu ***** válasza:
51%
Nem tudom, mi az a rica, de ha sós, akkor vszínűleg káros, mert vszínűleg nincs benne tápanyag csak só és keményítő. Tévednék?
2012. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köznyelven : Szotyi, törögetnivaló
2012. szept. 17. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én kettőt szoktam. Este vacsi helyett, mert fogyózom. Mitől lenne káros?
2012. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
Bocs, a szotyi kifejezetten jó. A só nem annyira.
2012. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
26%

Az első válaszadó kicsit utána nézhetett volna, hogy mi az a rica, mielőtt baromságokat írt!


Szotyi vacsora helyett fogyókúra céljából? 100 gramm 614 kalóriát tartalmaz és a zsírtartalma is magas (52 g), mint az olajos magvak többségének. Akkor akár már chipset is zabálhatnál!!! Egészségesnek lehet, hogy egészséges, de hogy nem diétás csemege, az biztos. De ki ajánlotta neked ezt a diétát??????


Ha nem hiszel nekem, akkor nézd meg egy kalóriatáblázatban. Fogyókúrázóknak nagyon hasznos számokat tartalmaz.

[link]

2012. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A kérdés feltevő kérdésére is reagálva:

Ha nem fogyókúrázol, akkor nem káros, viszont a só nem tesz jót a szervezetnek. Válts inkább sótlanra, akkor nem lehet baj.

A szotyinak magas a magnézium tartalma, tahát még haszna is van a fogyasztásának.

2012. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lajos 001 válasza:
só diéta hülyeség és a fogaid most még nem de 1-2 év múlva egyébként a mag egészséges
2012. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
makuka. nem káros. de úgyis megúnod :)
2012. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!