Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek, az, aki édesség...

Szerintetek, az, aki édesség függő, mit kell tennie ahhoz, hogy leszokjon? Megy ez egyik napról, a másikra? Vagy inkább fokozatosan, mint mondjuk egy dohányos, amikor egyre kevesebb cigarettát szív el?

Figyelt kérdés

Sajnos kiderült,hogy inzulin rezisztenciám van...:(

Le kell állnom az édességekkel,de egyszerűen nem megy.Folyton azt ennék.Világ életemben,a mindennapjaim része volt valamilyen cukros dolog.

Köszönöm szépen előre is!


2012. szept. 18. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

SZERINTEM egyből kell abbahagyni. Nekem például a ciginél sem működött az egyre kevesebb viszont az egyik napról a másikra igen, tartósan.

Úgy gondolom ha egyre kevesebbel próbálod megoldani, akkor mindig az lesz benned, hogy na jó ez még belefér, na jó ez még belefér...nem jó. Egyik napról a másikra viszont tudod, hogy nem ehetsz, kész.

Ez az én véleményem.

2012. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen,igazad van,valószínűleg így kellene...:/

Megfogom próbálni.

köszönöm,hogy írtál!

2012. szept. 18. 18:34
 3/4 poiu ***** válasza:
Sok zöldség és hús, nuku cukor. A mozgás (akár csak a könnyű séta is) csökkenti az inzulinrezisztenciát. A fogyás is. Át kellene programoznod az agyadat, nem könnyű az első 2-3 hét, de menni fog. Vedd komolyan. Egyszerűbb nemet mondani, mint megállni a kevésnél (csak 3 slukk :-).
2012. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyos vagy!Kedves tőled,hogy biztatsz.:)

Próbálkozom már.Egyébként hála Istennek fogynom nem kell,de ettől függetlenül mozgok rendszeresen.

Egyébként azt sem tartom annyira jónak,ha teljesen lemondok a finom falatokról,mert akkor csak sóvárgok utána...sajnos.:/

Meg arra is régen rájöttem,hogy néha unalmamban is eszek,és ez nagyon nem jó,úgyhogy próbálom lekötni magamat.

köszi még egyszer a válaszokat!:)

2012. szept. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!