Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S! Egészségesen szeretné...

S. O. S! Egészségesen szeretnék felszedni min.5 kg-ot! Tudnátok segíteni? :\

Figyelt kérdés

156cm magas vagyok, és 36kg..csúfolni is szoktak e-miatt.. 8.-os vagyok, és jó lenne felszedni minimum 5 kg-ot..

13/Lány


2012. szept. 18. 18:26
 1/3 poiu ***** válasza:
Testépítés. Zsírt ne szedj fel, és ne törődj a csipszes kólás csajokkal.
2012. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__3452206..

Ide írtam ma, 19:35-kor, és 19:37-kor, olvasd el. Én is így voltam, és rájöttem, hogy irigységből csesztetnek. Ne törödj velük, nem szabad! Mire 16 lettem, már több lány nézett meg pl bulizás közben, mint pasi...nem tudtam miért... Aztán megláttam az irigységet a szemükben, meg a hurkáikat, és rájöttem. És kérlek, ne törődj velük!!! Sz@rd le mit mondanak, csúfolj vissza, ők sem tökéletesek! Sok sikert! Puszi!

2012. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a vékony csajok a legszebbek :) tökéletes vagy :) (egy 20 éves, 181 centis, szálkás fiú)
2012. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!