Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Well mix most szeretnék venni...

Well mix most szeretnék venni és tájékoztatást ha lehetne?

Figyelt kérdés
és arra lennék kiváncsí hogy egy dobozban hány kis tasakocska van Mert ugye egy tasak egy étkezést vált ki, és hogy egy doboz mennyi időre lenne elegendő ha napi 3 étkesést váltok ki vele?

2012. szept. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudnál valami részletes leírást mutatni a termék összetevőiről? A neten utána néztem és aszerint 20% a cukortartalma (nem épp fogyásra alkalmas mennyiség), de a pontos összetevőkről nem találtam információt. Van egy olyan sejtésem, hogy a benne lévő fehérje is valami olcsó sz*r és ez valami parasztvakítás akar lenni, mint a zsírszegény cuccok, hogy még egy bőrt lenyúzzanak a szegény fogyni akarókról.
2012. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesítőszereset láttam még csak, cukrosat nem. Amúgy dícsérik.
2012. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy édesítőszer is van benne, de a gyári leírás szerint (amit időközben sikerült találnom) maltodextrint is tartalmaz. Remélem nem kell bemutatnom, hogy mi az. Nevezzük ezt az egyszerű szénhidrátot cukornak! :) Továbbra is kitartok a "parasztvakítás" állításom mellett, amíg valaki meg nem dönti valami okos érvvel.
2012. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam és hát semmi extra nem volt.

Tényleg "parasztvakítás"

talán nem voltam annyira éhes tőle de azon kívül semmi...inkább a futás és oda figyelés a helyes táplálkozásra.

Jobban megéri

2012. okt. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!