Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet elkapni betegséget?

Nyuszkó5 kérdése:

Lehet elkapni betegséget?

Figyelt kérdés

Napok óta rothadt. bűzős szagot éreztünk a konyhában. Nem tudtuk mi ez, pedig minden nap alaposan ki van takarítva a konyha. kb. 4 nap múlva megtaláltam a bűz okát, a hűtő. A hűtő hátuljából ömlött a rothadt szag. Azt hittük, hogy csak a hátulja zsíros, szennyeződéses, így letakarítottuk. Később észre vettük, hogy a lenti részben, a tartálynál giliszták vannak, ilyen apró kis giliszták. Undorító látvány volt és iszonyúan büdös. Gőz géppel és hipós vízzel lefertőtlenítettük, kitakarítottuk. Felhívtunk egy hűtőszerelőt, azt mondta van rá esély, de nem sok. Kérdeztük, hogy hogyan kerülhettek azok oda ~ elég egyszerűen, lefolyt véletlen valami, amit mi letakarítottunk, de nem elég alaposan, a légy beköpte és ebből jöttek a kis giliszták.

Azóta eltelt pár óra a szagot még nem érzem, de félek, hogy még lehetnek benne lárvák, vagy még kis giliszták.

Ettől az egész "kis balesettől" lehet bármiféle betegséget elkapni ? Fertőzést ? Van egy 9 éves öcsém és hát féltem.



2012. szept. 28. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanilyen problémánk volt pont a napokban.Nálunk csak egy gilisztát láttam és azon kívűl,hoGY kimostam a hűtőt semmi mást nem tettem mégsem kaptam el semmit.A szag is magátol mult el.Ha te ilyen komoly fertőtlenítést végeztél biztos semmi bajod nem lesz.Nem kell félned.
2012. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!