Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjunk le?

Hogyan fogyjunk le?

Figyelt kérdés

tudom hogy millio és egy kérdés van ilyen de sohase kap az embert pontos választ

nincs időm sportra hogyan tudnék leadni 5-10 kg ? nagyon fontos lenne sajnos a diétázás se az esetem :(


2012. okt. 6. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sohase kap az ember pontos választ, mert nincs egységes fogyás. Mindenkinek más étrend kell...olyan nincs, hogy nincs időd sportra
2012. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, neked mi számít pontos válasznak, de próbálok érthetően fogalmazni:

Amit ehetsz:

Sok -Zöldség (Pl. saláta)

-Gyümölcs (Pl. Alma. Viszont sokak szerint a banán vagy a szőlő nem túl fogyókúrabarát gyümölcs, mert több szénhidrát van benne.)

-Fehérje (Hal, tej, tojás)

Amiből kevesebbet:

-Zsír (zsír, vaj, édesség és egyéb hízlaló ételek sokasága)

-Szénhidrát (Fehér kenyér, tészták, stb)

Hetente legalább 3x 1 órát sportolj intenzíven, pl. futás. Naponta legalább 2-2,5 l vizet igyál meg. És Napi ötszöri étkezés ajánlott. Gyengébbek kedvéért: Reggeli, Tízórai, Ebéd, Uzsonna és Vacsora. Hurrá.

Ja, hogy nincs időd sportra és yarra vagy kíváncsi, hogyan fogyhatsz lazán 10 kg-ot? Sehogy. Max koplalással, de ami akkor lemegy, nem zsír, hanem víz és az izmod.

Remélem elég érthetően fogalmaztam :P

15l

2012. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 36éves vagyok,és 54kg lettem mindig 49kg voltam,abba hagytam a dohányzást és felszaladt 5kg ami nekem sok.Én nem tudok diétázni mindent esszek.Most 52kg vagyok de úgy hogy minden második nap 1órát futok.Én is mindig azt mondtam nincs idom sportolni,találtam rá idot,mert az élet rovid,akkor arra forditsam az idomet,hogy jol érezzem magam.Ez a sport,és láttom a változást magamon,még jobban találok idot magamra.Az elso lépés a legnehezebb,de ha megteszed egyre konnyeb lessz,és nagyon fog tetszeni.
2012. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kalóriadeficitbe rakott szervezettel.

de ha nincs időd edzeni,akkor étrendre sincs időd.


amúgy a kérdésed kb ilyen-

segítsetek légyszi,de előre szólok,hogy az ég világon semmit nem vagyok hajlandó tenni a változásért.


hát...hmmm....köp

2012. okt. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most jön a tél, fogyhatsz.

A fázás fogyaszt.

Szervezetünk energiafelhasználása kiválló, ezért mozgással nagyon nehéz súlyt csökkenteni.

Ha hideg vízben úszol, dupla a hatás!

Ha nem vagy edzett, akár meg is betegedhetsz.

1 c fok hőkülönbség, vagyis 38 fokos láz egy hét alatt már jócskán fogyaszt.

39 nél már repülnek rólad a kilók.

40 fok láztól egy hét alatt csontváz sovány leszel.

Azért ez mégis durva és veszélyes!

Inkább csak kocogj és elégedj meg a lassú fogyással!

2012. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!